Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

HAKKIMIZDA

Geleneksel deneyimi günümüz teknolojik bilgiler ile harmanlayan marka, BRT Endüstriyel Mutfak…

BRT Endüstriyel Mutfak; 1996 yılından beri edinmiş olduğu deneyimini, dinamik genç kadrosu ile harmanlamış müşterilerine en kaliteli hizmeti verebilmek için sürekli kendini güncelleyen, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutma bilinci ile endüstriyel mutfak cihazların bakımlarını onarımı servisi sunmaktır.

Empero, Öztiryakiler, İnoksan, Electrolux, Fagor, Portabianco, Edesa, Maksan, Crystal, Adona, Myco, Winterhalter, La Cimbali, Atalay markaları başta olmak üzere sektörün en çok kullanılan ve kaliteli cihazlarının teknik servis ve bakımları hızlı ve memnuniyet odaklı olarak sizlere ulaştırmaktayız.

1990 yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızlı bir artış gösteren endüstriyel mutfak cihazlarının kullanımı ile birlikte, özellikle İstanbul sektöründe yer alan firmamız şimdi İzmir ve çevresine hizmet vermektedir.

Firmamız, İzmir merkez olduğu gibi Foça, Çeşme, Özdere, Urla, Kemalpaşa, Manisa, Kuşadası, Dikili gibi mesafelere hızlı bir sürede hizmet verebilmektedir.

Endüstriyel mutfak cihazlarının bakımları onarım ve acil ihtiyaçları için, Sizlerle çalışmaya hazırız servis hatlarımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj