Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Alaçatı Electrolux Teknik Servis

 

Alaçatı Electrolux Teknik Servis

 

Alaçatı Electrolux Teknik Servisi için güvenilir ve hızlı çözümler sunan BRT Mutfak ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Alaçatı'daki işletmenizin Electrolux endüstriyel mutfak ürünleri için ihtiyaç duyduğunuz bakım ve onarımları en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Alaçatı, yoğun turist ziyaretine ev sahipliği yapan bir turistik bölgedir. Bu nedenle, kullanmış olduğunuz endüstriyel mutfak ekipmanlarının bakım ve onarımları zaman açısından büyük önem taşır. BRT Mutfak olarak, zamanın değerini bilerek mümkün olan en kısa sürede size hizmet vermekteyiz.

Alaçatı ilçesindeki işletmenize en kısa sürede ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlarız. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçaları kullanarak gerekli onarımları hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar orijinal ürünlerdir. Ayrıca, onarım ihtiyaçlarının önüne geçmek için periyodik bakımları yapmanın endüstriyel ekipmanlar için çok önemli olduğunu vurgularız. BRT Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansını düşürmeden çalışmaya devam etmenizi sağlarız. Yeni kurulum gerektiren Electrolux markalı endüstriyel ürünleri, sizin için en uygun yerlere planlar ve montajını gerçekleştiririz. Ayrıca, yeni kullanılmaya başlanacak ürünlerle ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Alaçatı Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Mutfak ekibimizle birlikte size 7/24 hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Electrolux markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel bir anlayışla gerçekleştirirken, müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirliyoruz. Tüm kullanılan yedek parçalar orijinaldir ve müşteri memnuniyetini sağlamak için uzman ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Arıza talepleriniz geldikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve sorunun neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözeriz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj