Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Alaçatı Öztiryakiler Servis

Alaçatı Öztiryakiler Servis

 

 

Alaçatı Öztiryakiler Servis ihtiyaçlarınız için BRT Endüstriyel Mutfak ekibiyle iletişime geçtiğinizde, hızlı çözümler elde etmeniz ve üretim ve hizmet aksamanızın süresini kısaltmanız mümkün olacaktır.

Alaçatı, turistik gezi noktalarıyla ünlü olan ve her yıl ortalama 8 ay süresince yoğun turist ziyaretine ev sahipliği yapan bir bölgedir. Bu dönemde kullandığınız endüstriyel mutfak ekipmanlarının bakımı ve onarım süreleri önem kazanmaktadır. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, sizin için zamanın ne kadar değerli olduğunun farkında olarak çalışmaktayız.

Alaçatı'daki firmanız için en kısa sürede yanınızda olmaktayız. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal üründür. Ayrıca, endüstriyel ürünlerin performanslarının düşmemesi için onarım ihtiyaçlarının artışını önlemek adına periyodik bakımların yapılması çok önemlidir. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansının düşmesini engellemek için çalışırız. Yeni kurulum gerektiren Öztiryakiler markalı endüstriyel ürünleri, sizin için en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlar ve montajını gerçekleştiririz. Yeni kullanılmaya başlanacak ürünler için gereken bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Alaçatı Öztiryakiler Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ekibimiz, ürünlerinizin bakımı, onarımı, montajı ve servisi konusunda tam profesyonel bir anlayışla yüksek kalite ve deneyimli bir ekip ile çalışmaya hazırdır. Müşteri memnuniyetini odak noktası olarak benimseyerek, Öztiryakiler markalı endüstriyel ürünlerin bakımı, onarımı ve montajı konusunda çözümler üretiriz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir. 7/24 hizmet vererek müşterilerimize en iyi şekilde destek sağlamak için uzman ve dinamik bir ekiple çalışmaktayız. Servis talebi aldıktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözeriz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj