Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Alsancak Electrolux Teknik Servis

 

Alsancak Electrolux Teknik Servis

 

 

Alsancak Electrolux Teknik Servisi için güvenilir bir adres olan BRT Mutfak ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Alsancak ilçesinde bulunan firmaların Electrolux endüstriyel mutfak ekipmanlarının montajı, bakımı ve onarımı konusunda size yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. BRT Mutfak olarak Electrolux Teknik Servisine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Alsancak'taki işletmenize ulaşmamızı takiben, en kısa sürede arıza tespiti ve onarım işlemlerine başlarız. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç duyulduğunda orijinal yedek parçaları kullanarak gerekli onarımları hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Ayrıca, endüstriyel ekipmanlarınızın performansını korumak için periyodik bakımların önemini vurgularız ve bu hizmeti de sunarız. BRT Mutfak olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerin performansını maksimum seviyede tutmaya çalışırız.

Yeni kurulumlar için de Electrolux markalı endüstriyel ekipmanları sizin için en uygun yerlere planlar ve montajını gerçekleştiririz. Yeni ürünlerle ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Alsancak Electrolux Teknik Servisi için doğru ve güvenilir adres BRT Mutfak ekibidir. Yüksek kalite standartlarımızla sizlere sıfır sorunlu hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj