Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Balçova Edesa Teknik Servis

Balçova Edesa Teknik Servis

 

Balçova Edesa Teknik Servis için güvenilir doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak…

 

Balçova ilçesinde bulunan firmanızın Edesa endüstriyel mutfak ekipmanları için montaj, bakım ve onarım hizmetleri için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi ile iletişime geçtiğinizde, en kısa sürede çalışmalara başlıyoruz.

 

İletişime geçtikten sonra arıza tespit ve onarım işlemlerine hızlı bir şekilde başlıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçaları kullanarak gerekli onarımları gerçekleştiriyor. Arızaların önüne geçmek için periyodik bakımların önemli olduğunu belirtmek isteriz. BRT Endsütriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ekipmanların performansını korumak için sizinle çalışırız. Ayrıca, yeni kurulumlar için Edesa markalı endüstriyel ekipmanları sizin için en uygun yerlere planlayıp montajını gerçekleştiririz. Yeni ekipmanlarla ilgili bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

Balçova Edesa Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 arıza kayıtlarınızı almaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız ve uzman, dinamik bir ekiple hizmet veririz. Hizmet talebiniz geldiğinde ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede çözüme ulaştırırız.

 

Balçova Edesa Teknik Servis için size en yakın ve doğru adres BRT Mutfak

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj