Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Balçova Electrolux Teknik Servis

 

Balçova Electrolux Teknik Servis

 

Balçova Electrolux Teknik Servis için kalitenin doğru adresi BRT Endüstriyel Mutfak.

Balçova ilçesindeki Electrolux teknik servis ihtiyaçlarınız için BRT Endüstriyel Mutfak ekibine güvenebilirsiniz. Balçova ilçesindeki firmaların Electrolux endüstriyel mutfak ekipmanlarının montajı, bakımı ve onarımı konusunda size hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, Electrolux Teknik Servisine 7 gün 24 saat arıza kaydı alıyoruz ve en kısa sürede size destek oluyoruz.

Balçova ilçesinde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamak için sizinle iletişime geçtikten sonra arıza tespit ve onarım işlemlerine hemen başlıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç duyulduğunda orijinal yedek parçaları kullanarak gerekli onarımları gerçekleştiriyor. Ayrıca, ekipmanlarınızın performansını korumak için periyodik bakımlarını da öneriyoruz ve bu hizmeti de sunuyoruz.

Yeni faaliyete geçecek firmalar için de Electrolux markalı endüstriyel ekipmanların planlamasını ve montajını gerçekleştirerek kullanım verimliliğinizi artırmaya yardımcı oluyoruz. Yeni ekipmanlarınızla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Balçova Electrolux Teknik Servisi için doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak ekibidir. Kaliteli hizmet anlayışımızla ihtiyaçlarınıza hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj