Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Bayındır Electrolux Teknik Servis

 

Bayındır Electrolux Teknik Servis

 

Bayındır Electrolux Teknik Servis için BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak, ihtiyaç duyduğunuz montaj, bakım ve onarımları güvenle gerçekleştirebileceğiniz bir adresiz. Bayındır ilçesinde bulunan firmaların Electrolux endüstriyel mutfak ekipmanları için BRT Endüstriyel Mutfak ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede çözüm sunma garantisiyle yanınızdayız. Electrolux Teknik Servisi ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

Bayındır ilçesinde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak için sizinle iletişime geçtiğimiz anda harekete geçiyoruz. Arızanın tespitini hızlı bir şekilde yapıyor ve en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, gerektiğinde orijinal yedek parçaları kullanarak gerekli onarımları gerçekleştiriyor. Ekipmanların performansının düşmemesi için periyodik bakımlarını da öneriyoruz ve bu hizmeti de sunuyoruz.

Yeni kurulumlar için de size en uygun yerlere Electrolux markalı endüstriyel ekipmanları planlıyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Yeni kullanmaya başlayacağınız ekipmanlarla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Bayındır Electrolux Teknik Servis için doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak ekibidir. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere en iyi servis deneyimini sunmak için hazırız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj