Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Bayraklı Edesa Teknik Servis

Bayraklı Edesa Teknik Servis

 

Bayraklı Edesa Teknik Servis, BRT Mutfak kalitesi ile hemen yanınızda

 

Bayraklı ilçesinde bulunan firmanızın Edesa endüstriyel mutfak ürünleri için bakım, onarım ve montaj hizmetleri için BRT Mutfak Ekibi ile iletişime geçtiğinizde, en kısa sürede çalışmalara başlıyoruz.

 

Çalışma ofisimiz, adresinize mümkün olan en kısa sürede ulaşarak profesyonel ve dinamik ekibimizle orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştiriyoruz. Endüstriyel ürünlerinizin performanslarının düşmemesi için periyodik bakımları düzenli olarak yapmak, arızaların önüne geçmek için önemlidir. BRT Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansını yüksek tutmak için sizinle çalışırız. Ayrıca, yeni kurulum gerektiren Edesa markalı endüstriyel ürünleri en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlar ve montajını gerçekleştiririz. Yeni ürünlerle ilgili bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

Bayraklı Edesa Teknik Servisi olarak, BRT Mutfak Ekibi olarak tam profesyonel bir anlayışla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Edesa markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini müşteri memnuniyetini odak alarak gerçekleştiriyoruz. 7/24 hizmet vermekteyiz ve uzman, dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Hizmet talebiniz geldiğinde ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırırız. Müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj