Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Bayraklı Electrolux Teknik Servis

 

Bayraklı Electrolux Teknik Servis

 

Bayraklı Electrolux Teknik Servis, BRT Endüstriyel Mutfak kalitesi ile hemen yanınızda

 

Bayraklı Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak, Electrolux endüstriyel mutfak ürünlerinizin teknik servis ihtiyaçlarını Bayraklı ilçesinde güvence altına alıyoruz. Bayraklı'da bulunan firmanızda kullanmış olduğunuz Electrolux ürünleri için bakım, onarım ve montaj hizmetlerini BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak sunuyoruz. Mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Endüstriyel ürünlerinizin performansını korumak için onarım ihtiyaçlarının önüne geçmek amacıyla periyodik bakımlar yapmaya özen gösteriyoruz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansının düşmesini önlemek için sizinle çalışırız. Ayrıca, Electrolux markalı endüstriyel ürünlerinizin yeni kurulum gerektirdiği durumlarda, size en uygun yerlere planlama yaparak montajını gerçekleştiririz. Yeni kullanmaya başlayacağınız ürünler hakkında bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

BRT Endüstriyel Mutfak olarak, Bayraklı Electrolux Teknik Servisi olarak, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel bir anlayışla ve yüksek kaliteli deneyimli dinamik bir ekip ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Electrolux markalı endüstriyel ürünleriniz için müşteri memnuniyetini odaklı çözümler üretiyoruz. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinaldir ve 7/24 hizmet sunarak arızaları en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüyoruz. Hizmet taleplerini aldığımızda ekibimiz sizinle iletişime geçerek geçici çalışma kaybına neden olan arızaları hızlıca çözmek için harekete geçer. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışıyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj