Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Bayraklı Öztiryakiler Servis

Bayraklı Öztiryakiler Servis

 

Bayraklı ilçesindeki firmanızın Öztiryakiler endüstriyel mutfak ürünleri için ihtiyaç duyduğunuz bakım, onarım ve montaj hizmetlerini BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak sağlamaktayız. Profesyonel ve dinamik ekibimizle en kısa sürede adresinize ulaşarak çalışmalarımıza başlıyoruz.

BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, ihtiyaç duyulan bakım ve onarımları orijinal yedek parçalar kullanarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca periyodik bakımları düzenli olarak yaparak ürünlerinizin performansını korumaya özen gösteriyoruz. Yeni kurulum gerektiren Öztiryakiler markalı endüstriyel ürünlerinizin planlamasını yapıp en uygun yerlere montajını gerçekleştiriyoruz. Yeni kullanıma başlayacağınız ürünlerle ilgili gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bayraklı Öztiryakiler Servis olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak tam profesyonel anlayışla ve yüksek kalite deneyimiyle kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizde orijinal ürün kalitesine ve garantili parçalara öncelik veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çözümler üretmekteyiz ve 7/24 hizmet vermekteyiz. Servis talebiniz geldiğinde ekibimiz sizinle iletişime geçerek arızanın neden olduğu çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

Bayraklı Öztiryakiler Servis için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. İhtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj