Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Bergama Edesa Teknik Servis

Bergama Edesa Teknik Servis

 

Bergama'da bulunan firmanızın Edesa endüstriyel mutfak ürünleri için ihtiyaç duyduğunuz bakım ve onarımlar için BRT Mutfak Ekibi'ni güvenle tercih edebilirsiniz. Bergama ilçesindeki işletmenize en kısa sürede ulaşırız ve profesyonel, dinamik ekibimizle orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştiririz.

 

Onarım ihtiyaçlarının artışını önlemek için düzenli periyodik bakımlar yapmak, endüstriyel ürünlerin tamamı için son derece önemlidir. BRT Mutfak olarak, bu bakım hizmetlerini sizin için gerçekleştirir ve ürünlerin performansını korumaya odaklanırız. Ayrıca, Bergama'da Edesa markalı endüstriyel ürünlerin yeni kurulumunu da en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlar ve montajını yapabiliriz. Yeni kullanmaya başlayacağınız ürünlerle ilgili gereken bilgi ve deneyimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

BRT Mutfak Ekibi olarak, Bergama Edesa Teknik Servisi olarak tam profesyonel anlayışla, yüksek kalitede deneyimli ve dinamik bir ekiple çalışmaktayız. Edesa markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini müşteri memnuniyetine odaklanarak gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir. 7/24 hizmet vermekte ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Servis talebi aldıktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırırız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj