Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Bergama Electrolux Teknik Servis

 

Bergama Electrolux Teknik Servis

 

Bergama Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak, Electrolux endüstriyel mutfak ürünlerinizin teknik servis ihtiyaçlarını Bergama ilçesinde güvence altına alıyoruz. Bergama'da bulunan firmanızda kullanmış olduğunuz Electrolux ürünleri için bakım ve onarım hizmetlerini BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak sağlıyoruz. Mümkün olan en kısa sürede size ulaşarak ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Endüstriyel ürünlerinizin performansını korumak için onarım ihtiyaçlarının önüne geçmek amacıyla periyodik bakımlar yapmaya özen gösteriyoruz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansının düşmesini engellemek için çalışırız. Ayrıca, Electrolux markalı endüstriyel ürünlerinizin yeni kurulum gerektirdiği durumlarda, size en uygun yerlere planlama yaparak montajını gerçekleştiririz. Yeni kullanmaya başlayacağınız ürünler hakkında bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

BRT Endüstriyel Mutfak olarak, Bergama Electrolux Teknik Servisi olarak, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel bir anlayışla ve yüksek kaliteli deneyimli dinamik bir ekip ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Electrolux markalı endüstriyel ürünleriniz için müşteri memnuniyetini odaklı çözümler üretiyoruz. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinaldir ve 7/24 hizmet sunarak arızaları en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüyoruz. Servis talepleri aldığımızda ekibimiz sizinle iletişime geçerek geçici çalışma kaybına neden olan arızaları hızlıca çözüyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışıyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj