Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Bornova Edesa Teknik Servis

Bornova Edesa Teknik Servis

 

Bornova'da bulunan firmanızın Edesa endüstriyel mutfak ürünleri için ihtiyaç duyduğunuz bakım ve onarımlar için BRT Mutfak Ekibi'ni güvenle tercih edebilirsiniz. Bornova ilçesinde hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için sadece 15 dakika uzaktayız.

 

Çalışma şeklimiz şu şekildedir: Bornova ilçesinde bulunan firmanıza en kısa sürede ulaşırız. Profesyonel ve dinamik ekibimizle, ihtiyaç duyulan onarımları orijinal yedek parçalar kullanarak gerçekleştiririz. Periyodik bakımları yaparak onarım ihtiyaçlarının artmasını engellemeye özen gösteririz. BRT Mutfak olarak, bakım hizmetlerini gerçekleştirerek ürünlerinizin performansının düşmemesi için çalışırız. Ayrıca, yeni kurulum gerektiren Edesa markalı endüstriyel ürünlerin uygun yerlere ve verimli bir şekilde montajını planlayıp gerçekleştirebiliriz. Yeni kullanılacak ürünlerle ilgili bilgi ve deneyimleri sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

 

Çalışma prensiplerimiz şu şekildedir: Bornova Edesa Teknik Servis olarak, BRT Mutfak Ekibi olarak tam profesyonel anlayışla, yüksek kaliteye sahip ve deneyimli bir ekip ile çalışmaktayız. Edesa markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerinde müşteri memnuniyetine odaklanırız. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir. 7/24 hizmet vermekte ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Servis talebi aldıktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme kavuştururuz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj