Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Bornova Electrolux Teknik Servis

 

Bornova Electrolux Teknik Servis

 

Bornova Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak, Electrolux endüstriyel mutfak ürünlerinizin teknik servis ihtiyaçlarını güvence altına alıyoruz. Bornova ilçesinde bulunan firmanızda kullanmış olduğunuz Electrolux ürünleri için bakım ve onarım hizmetlerini BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak sağlıyoruz. Sadece 15 dakikalık mesafede yer alıyoruz ve ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap verebilmek için hazırız.

Bornova ilçesindeki işletmenize en kısa sürede ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Onarım ihtiyaçlarının önüne geçmek için periyodik bakımları da yaparak endüstriyel ürünlerinizin performansını korumaya özen gösteriyoruz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansının düşmesini engellemek için çalışırız. Ayrıca, yeni kurulum gerektiren Electrolux markalı endüstriyel ürünlerinizin en uygun yerlere planlanmasını ve montajını gerçekleştiririz. Yeni kullanmaya başlayacağınız ürünler hakkında gerekli bilgi ve deneyimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Bornova Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel bir anlayışla ve yüksek kaliteli deneyimli dinamik bir ekip ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Electrolux markalı endüstriyel ürünleriniz için müşteri memnuniyetini odaklı çözümler üretiyoruz. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinaldir ve 7/24 hizmet sunarak arızaları en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüyoruz. Servis talepleri aldığımızda ekibimiz sizinle iletişime geçerek geçici çalışma kaybına neden olan arızaları hızlıca çözüyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışıyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj