Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Bornova Empero Teknik Servis

Bornova Empero Teknik Servis

 

Bornova Empero Teknik Servis, BRT Endüstriyel Mutfak garantisi ile sizlerle

 

Bornova merkezli firmada kullanılan Empero endüstriyel mutfak ürünleri için montaj, bakım ve onarımlar konusunda BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

 

Bornova ilçesine hizmet veren firmaya, Bayraklı'daki ofisimizden kısa sürede ulaşıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimizle ihtiyaç duyulduğunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Arızaların önüne geçmek ve ekipmanların performansını korumak için periyodik bakımlara önem veriyoruz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları yapar ve ürünlerin performansının düşmemesi için çalışırız. Ayrıca, Empero markalı endüstriyel ürünlerin yeni kurulumunu, sizin için en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlayarak gerçekleştiririz. Yeni kullanılacak ürünlerle ilgili bilgi ve deneyimleri memnuniyetle paylaşırız.

 

Bornova Empero Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, Empero endüstriyel ürünlerin montaj, bakım ve onarım hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmaktayız. 7/24 hizmet veriyoruz ve müşteri memnuniyetine odaklanarak uzman, dinamik bir ekip ile çalışıyoruz. Servis talebi aldığımızda ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırırız. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışırız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj