Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Bornova Öztiryakiler Servisi

Bornova Öztiryakiler Servisi

 

Bornova Öztiryakiler Servis olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Öztiryakiler markalı endüstriyel mutfak ürünlerinizin bakım ve onarımlarını orijinal yedek parçalar kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Bornova ilçesinde bulunan firmanıza en kısa sürede ulaşıyoruz ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışmalara başlıyoruz. Gerekli onarımları, orijinal yedek parçalar kullanarak yapmaktayız. Ayrıca, periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirerek ürünlerinizin performansını korumaya özen gösteriyoruz.

Yeni kurulum gerektiren Öztiryakiler markalı endüstriyel ürünlerinizin planlamasını yaparak en uygun yerlere montajını gerçekleştiriyoruz. Montaj sürecinde size uygun yer seçimi ve kullanım verimliliği konusunda danışmanlık sağlıyoruz. Yeni ürünlerin kullanımıyla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bornova Öztiryakiler Servis olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, ihtiyaçlarınızı tam profesyonel anlayışla, yüksek kalitede ve deneyimli bir ekip ile karşılamak için hazırız. Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirleyerek 7/24 hizmet vermekteyiz. Servis taleplerinizi aldıktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçerek arızaları en kısa sürede ve kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, size en iyi hizmeti sunabilmek için çaba gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim önceliğimizdir. Size her zaman destek olmak için buradayız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj