Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Buca Electrolux Teknik Servis

 

Buca Electrolux Teknik Servis

 

Buca Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak, Electrolux endüstriyel mutfak ürünlerinizin teknik servis ihtiyaçlarını güvence altına alıyoruz. Buca'da bulunan firmanızda kullanmış olduğunuz Electrolux ürünleri için bakım ve onarım hizmetlerini BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak sunmaktayız. Sadece 15 dakika uzaklıktayız ve hızlı bir şekilde size destek olabilmek için hazırız.

Buca ilçesindeki işletmenize en kısa sürede ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Onarım ihtiyaçlarının önüne geçmek için periyodik bakımları da yaparak endüstriyel ürünlerinizin performansını korumaya özen gösteriyoruz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansının düşmesini engellemek için çalışırız. Ayrıca, yeni kurulum gerektiren Electrolux markalı endüstriyel ürünlerinizin en uygun yerlere planlanmasını ve montajını gerçekleştiririz. Yeni kullanmaya başlayacağınız ürünler hakkında gerekli bilgi ve deneyimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Buca Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel bir anlayışla ve yüksek kaliteli deneyimli dinamik bir ekip ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Electrolux markalı endüstriyel ürünleriniz için müşteri memnuniyetini odaklı çözümler üretiyoruz. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinaldir ve 7/24 hizmet sunarak arızaları en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüyoruz. Servis talepleri aldığımızda ekibimiz sizinle iletişime geçerek geçici çalışma kaybına neden olan arızaları hızlıca çözüyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışıyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj