Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Buca Portabianco Servis

Buca Portabianco Servis

 

Buca Portabianco Servis ihtiyaçlarınız, BRT Endüstriyel Mutfak garantisiyle güvence altındadır.

Buca ilçesindeki firmanızda kullandığınız Portabianco endüstriyel mutfak ürünleri için ihtiyaç duyduğunuz bakım ve onarımlar için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Bayraklı'daki ofisimizden size kısa sürede ulaşmaktayız.

Nasıl çalışıyoruz?

Buca ilçesindeki firmalarınıza mümkün olan en kısa sürede ulaşarak hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirmeye başlar. Onarım ihtiyaçlarının artışının önüne geçmek için periyodik bakımların yapılması endüstriyel ürünlerin tamamı için son derece önemlidir. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerin performansının düşmemesi için sizinle çalışmaya devam ederiz. Yeni kurulum gerektiren Portabianco markalı endüstriyel ürünleri, sizin için en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlar ve montajını gerçekleştiririz. Yeni kullanılacak ürünlerle ilgili gereken bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Çalışma prensiplerimiz:

Buca Portabianco Teknik Servisi olarak BRT Endüstriyel Mutfak Ekibimiz, kullanılacak ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel bir anlayışla, yüksek kaliteli, deneyimli ve dinamik bir ekip ile 7/24 çalışmaya hazır durumdadır.

Portabianco markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetleriyle birlikte, müşteri memnuniyetini odak noktası olarak göz önünde bulunduruyoruz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için 7/24 hizmet veriyor ve uzman, dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Servis talebiniz geldiğinde ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme kavuştururuz.

Buca'da Portabianco Teknik Servisi ihtiyacınız olduğunda güvenilir adresiniz BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi'dir. Bize ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj