Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Çeşme Edesa Teknik Servis

Çeşme Edesa Teknik Servis

 

Çeşme Edesa Teknik Servis ihtiyaçlarınız için BRT Mutfak ekibiyle iletişime geçmenizle birlikte çözüme çok daha hızlı ulaşabilirsiniz. Özellikle Çeşme gibi turistik bir bölgede faaliyet gösteren işletmeler için üretim ve hizmetin aksama süresini kısaltmak oldukça önemlidir.

 

Çeşme'deki firmanızda kullandığınız Edesa endüstriyel mutfak ürünlerinin bakım ve onarımları için BRT Mutfak Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Bilincinde olduğumuz üzere Çeşme, yılda ortalama 8 aylık bir dönemde yoğun turist ziyaretine ev sahipliği yapmaktadır. Bu dönemde kullanılan endüstriyel mutfak araç ve gereçlerinin bakım ve onarım sürelerinin önemli bir hal aldığının farkındayız. Aynı zamanda sizin için zamanın ne kadar değerli olduğunun da farkındayız.

 

BRT Mutfak Ekibi olarak, mümkün olan en kısa sürede sizin yanınızda olmaya gayret gösteririz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumuna göre orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal üründür. Ayrıca onarım ihtiyaçlarının artışını önlemek için periyodik bakımları yapmak, endüstriyel ürünlerin tamamı için çok önemli bir adımdır. BRT Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerin performanslarının düşmemesi için sizinle çalışırız. Yeni kurulum gerektiren Edesa markalı endüstriyel ürünleri, sizin için en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlar ve montajını gerçekleştirebiliriz. Yeni kullanmaya başlanacak ürünler için gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

 

Çeşme Edesa Teknik Servis olarak, BRT Mutfak Ekibi olarak, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel anlayışla, yüksek kaliteli, deneyimli ve dinamik bir ekip ile 7/24 çalışmaya hazır durumdayız. Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak benimseyerek çözümler üretiriz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir. Servis talebi geldikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın oluşturduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme kavuştururuz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj