Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Çeşme Electrolux Teknik Servis

 

Çeşme Electrolux Teknik Servis

 

Çeşme Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak, Electrolux endüstriyel mutfak ürünlerinizin teknik servis ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Çeşme'deki işletmenizde kullanılan Electrolux ürünleri için bakım ve onarım hizmetlerini BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak sunmaktayız.

Çeşme, yoğun turist ziyaretlerinin yaşandığı bir bölge olduğu için, endüstriyel mutfak araç ve gereçlerinin bakımı ve onarım süreleri büyük önem taşımaktadır. Bizler de bu farkındalıkla çalışarak işletmenizin üretim ve hizmet aksama süresini kısaltmayı hedefliyoruz. Zamanın değerli olduğunun bilincindeyiz ve en kısa sürede size destek olmak için hazırız.

Çeşme ilçesindeki işletmenize en kısa sürede ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermek için periyodik bakımları da gerçekleştirmekteyiz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları yapar ve ürünlerinizin performansını koruruz. Ayrıca, yeni kurulum gerektiren Electrolux markalı endüstriyel ürünlerinizi en uygun yerlere planlar ve montajını gerçekleştiririz. Yeni kullanmaya başlayacağınız ürünler hakkında gerekli bilgi ve deneyimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Çeşme Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel bir anlayışla ve yüksek kaliteli deneyimli dinamik bir ekip ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Electrolux markalı endüstriyel ürünleriniz için müşteri memnuniyetini odaklı çözümler üretiyoruz. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinaldir ve 7/24 hizmet sunarak arızaları en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüyoruz. Servis talepleri aldığımızda ekibimiz sizinle iletişime geçerek geçici çalışma kaybına neden olan arızaları hızlıca çözüyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj