Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Çeşme Empero Teknik Servis

Çeşme Empero Teknik Servis

 

Çeşme Empero Teknik Servisi, BRT Mutfak ekibi ile birlikte sizlere hizmet vermek için hazırdır. 1983 yılında sektöre adım atan firma, 2005 yılında Empero markasını satın alarak Endüstriyel Mutfak sektöründeki faaliyetlerini genişletmeyi başarmıştır. Endüstriyel mutfak sektöründe en yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelikten üretilen hazırlık, kafeterya, bulaşıkhane, pişirme, soğutma ekipmanları, teşhir ürünleri, raflar, gastronom evyeler, medikal ekipmanlar, özel projeler, sahra mutfakları ve mobil mutfakları imal ederek rakiplerinden farklılaşmayı hedeflemiştir. Ayrıca, geçtiğimiz yıl İstanbul'da hizmete giren Restostore adlı 6000 m2'lik Avrupa'nın en büyük showroomuyla endüstriyel mutfak sektörünün tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplama amacı gütmektedir.

 

Endüstriyel mutfak sektöründe kullanılan ürünler, sunulan hizmetin kalitesini ve hızını doğrudan etkileyen unsurlardır. Bu nedenle ürün kullanımının yanı sıra kaliteli bir servis de büyük bir önem taşır. Bu nedenle Çeşme Empero Teknik Servisi, BRT Mutfak işbirliğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Firmanızda kullandığınız Empero endüstriyel mutfak ürünlerinin bakım ve onarımları için BRT Mutfak ekibiyle iletişime geçtikten sonra aşağıdaki adımlar gerçekleşir:

  1. Adresinize en kısa sürede ulaşırız: Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları yapmak üzere en kısa sürede adresinize gelir.

  2. Periyodik bakımları gerçekleştiririz: Onarım ihtiyaçlarının artışını engellemek için endüstriyel ürünlerin tamamı için periyodik bakımlar yapmak önemlidir. BRT Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerin performansının düşmemesi için sizinle çalışırız.

  3. Yeni kurulum ve montaj hizmetleri: Yeni kurulum gerektiren Empero markalı endüstriyel ürünler için en uygun yerleri belirleyerek montajını gerçekleştiririz. Bu süreçte size gerekli bilgi ve deneyimleri aktararak kullanım verimliliğinizi artırmayı hedefleriz.

  4. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız: Çeşme Empero Teknik Servisi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. 7/24 hizmet sunar ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışırız. Servis talepleriniz geldikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın oluşturduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözümleyerek memnuniyetinizi sağlarız.

 

Çeşme Empero Teknik Servisi olarak BRT Mutfak ekibi, endüstriyel ürünlerinizin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir anlayışla, yüksek kalitede, deneyimli ve dinamik bir ekip ile sunmaya hazırdır.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj