Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Çiğli Edesa Teknik Servis

Çiğli Edesa Teknik Servis

 

Çiğli ilçesinde Edesa marka endüstriyel mutfak ürünleri için doğru adres Çiğli Edesa Teknik Servis'tir. BRT Mutfak ekibi, Edesa Teknik Servisi ihtiyaçlarınız için size çok yakın bir konumda hizmet vermektedir.

 

Firmanızın Çiğli ilçesinde faaliyet gösterdiği Organize Sanayi Bölgesi içinde bulunan Bayraklı'daki ofisimizden, mümkün olan en kısa sürede size ulaşmaktayız. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçaları kullanarak gerekli onarımları hemen gerçekleştirmeye başlar. Arızaların önüne geçmek için periyodik bakımlara da önem vermekteyiz, çünkü endüstriyel ürünlerin tamamı için periyodik bakımlar çok önemli bir adımdır. BRT Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerin performansında herhangi bir düşüş yaşanmaması için sizinle çalışmaya devam etmekteyiz. Yeni kurulum gerektiren Edesa markalı endüstriyel ürünleri, sizin için en uygun yerlere planlar ve montajını yapmaktayız. Yeni kullanılmaya başlanacak ürünlerle ilgili olarak da gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

 

Çiğli Edesa Teknik Servis olarak, BRT Mutfak ekibimizle birlikte, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir anlayışla, yüksek kalitede, deneyimli ve dinamik bir ekip ile sağlamaktayız. Ayrıca, parça değişimleri için kullandığımız ürünlerin tamamı orijinal ve garantilidir.

 

Edesa markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini gerçekleştirirken, müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak görmekteyiz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için 7/24 hizmet vermekte ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Servis talebiniz geldikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözeriz.

 

Çiğli Edesa Teknik Servis için doğru adres BRT Mutfak'tır.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj