Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Çiğli Öztiryakiler Servis

Çiğli Öztiryakiler Servis

 

Çiğli ilçesinde bulunan firmanızın Öztiryakiler endüstriyel mutfak ürünleri için teknik servis ihtiyaçlarınızı BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak karşılıyoruz. Profesyonel, deneyimli ve dinamik ekibimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, Çiğli ilçesindeki firmanıza en kısa sürede ulaşarak Öztiryakiler markalı endüstriyel mutfak ürünlerinizin bakım, onarım ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Arızaların tespitini yaparak çözüm üretiyor ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılıyoruz. Periyodik bakımları düzenli olarak yaparak ürünlerinizin performansının düşmemesini sağlıyoruz. Yeni kurulumlar için de sizlere en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlama ve montaj hizmeti sunuyoruz.

BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, Çiğli Öztiryakiler Servisi olarak hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Kullandığımız yedek parçalar orijinal ve garanti kapsamındadır.

Çiğli Öztiryakiler Servisi için BRT Endüstriyel Mutfak olarak sizlere en yakın ve doğru adresiz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Teknik servis ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj