Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Dikili Edesa Teknik Servis

Dikili Edesa Teknik Servis

 

Dikili ilçesindeki Edesa endüstriyel mutfak ürünleri için BRT Mutfak Ekibi olarak teknik servis hizmeti sunmaktayız. Dikili, İzmir'in kuzeyinde yer alan bir tatil kasabasıdır ve Firmanızın ihtiyaç duyduğu montaj, bakım ve onarımları gerçekleştirmek için buradayız. BRT Mutfak Ekibi'ne 7/24 Edesa Teknik Servisine ulaşabilirsiniz.

 

Firmanızın bulunduğu Dikili ilçesine mümkün olan en kısa sürede ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Onarım ihtiyaçlarının artışını önlemek için periyodik bakımları düzenli olarak yapmak, endüstriyel ürünlerin performansını yüksek tutmak için önemli bir adımdır. BRT Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerin performansının düşmemesi için çalışırız. Ayrıca, yeni kurulum gerektiren Edesa markalı endüstriyel ürünleri sizin için en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlar ve montajını gerçekleştiririz. Yeni kullanmaya başlayacağınız ürünler hakkında gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

 

Dikili Edesa Teknik Servis olarak BRT Mutfak Ekibi, tam profesyonel bir anlayışla çalışan, deneyimli ve dinamik bir ekip tarafından sunulmaktadır. 7/24 hizmet vermekteyiz ve kullandığımız tüm yedek parçalar orijinal ve garanti kapsamındadır.

 

Edesa markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız yedek parçalar tamamıyla orijinaldir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için 7/24 hizmet veriyoruz ve uzman, dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Servis talebinizin ardından ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde gidermeyi hedefliyoruz. Dikili ilçesindeki Edesa endüstriyel mutfak ürünleri için BRT Mutfak Ekibi olarak size hızlı ve güvenilir bir şekilde teknik servis hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız. İhtiyaçlarınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj