Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Dikili Electrolux Teknik Servis

 

Dikili Electrolux Teknik Servis

 

Dikili Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak, Electrolux endüstriyel mutfak ürünleriniz için doğru çözüm ortağıyız. Dikili ilçesinde bulunan işletmenizin montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarını BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak karşılıyoruz. Electrolux Teknik Servisine 7/24 ulaşabilirsiniz.

Dikili ilçesindeki işletmenize en kısa sürede ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Onarım ihtiyaçlarının önüne geçmek ve ürünlerinizin performansını korumak için düzenli periyodik bakımlar yapmaktayız. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansını düşürmeden çalışmanızı sağlarız. Yeni kurulum gerektiren Electrolux markalı endüstriyel ürünlerinizin en uygun yerlere planlanması ve montajının gerçekleştirilmesi konusunda da size yardımcı oluruz. Ayrıca, yeni kullanmaya başlayacağınız ürünlerle ilgili bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Dikili Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel bir anlayışla ve yüksek kaliteli deneyimli dinamik bir ekip ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Electrolux markalı endüstriyel ürünleriniz için müşteri memnuniyetini odaklı çözümler üretiyoruz. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinaldir ve 7/24 hizmet sunarak arızaları en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüyoruz. Servis talepleri aldığımızda ekibimiz sizinle iletişime geçerek geçici çalışma kaybına neden olan arızaları hızlıca çözüyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj