Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Fagor Bardak Yıkama Makinesi Servisi

İzmir Fagor Bardak Yıkama Makinesi Servisi

Fagor Bardak Yıkama Makinesi Servisi ile BRT Mutfak ekibi sizler ile çalışmaya hazır.

Fagor Bardak Yıkama Makinesi için ihtiyaç duyulan onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını gerçekleştiriyoruz. Fagor Bardak Yıkama Makinesi servisimiz, 30 yıla yakın deneyimli eğitim kadromuz ve uzmanlaşmış dinamik teknisyen ekibimiz ile birlikte endüstriyel mutfak sektöründe teknik servis hizmetlerini başarı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Fagor Bardak Yıkama Makinesi Servisi ile  ekipmanların; bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını en yüksek kalite de verirken, hızlı ve güvenilir olmaya önem vermektedir. Teknik Servis yanında Fagor Bardak Yıkama Makinesi ve ekipmanlarının ihtiyaçları için de güvenilir çözüm ortağıyız. Ekipmanların, mutfağınız için arzuladığınız yüksek verimlilik ve yüksek hız ile çalışmasını sağlamak için 7/24 yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.

Fiyat teklifi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede sizlerle çalışmaya başlamaktan mutluluk duyarız.

Fagor Bardak Yıkama Makinesi Modelleri

  • FAGOR CO-400 C Bardak Yıkama Makinesi
  • FAGOR CO-350 Bardak Yıkama Makinesi

Fagor Bardak Yıkama Makinesi Servis Bölgeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj