Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Fagor Bulaşık Makinesi Servisi

İzmir Fagor Bulaşık Makinesi Servisi

Fagor Bulaşık Yıkama Makinesi Servisi ile BRT Mutfak ekibi sizler ile çalışmaya hazır.

BRT Mutfak ekibi olarak Fagor Bulaşık Yıkama Makinesi Servisi, İzmir merkezli olarak sunmaktayız.

Fagor Bulaşık Yıkama Makinesi için ihtiyaç duyulan onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını gerçekleştiriyoruz. Fagor Bulaşık Yıkama Makinesi servisimiz, 30 yıla yakın deneyimli eğitim kadromuz ve uzmanlaşmış dinamik teknisyen ekibimiz ile birlikte endüstriyel mutfak sektöründe teknik servis hizmetlerini başarı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Fagor markalı Bulaşık Yıkama Makinesi ve her türlü endüstriyel mutfak ekipmanları için onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapmaktayız. Sektöre giriş yapacak yeni girişimciler için her türlü danışmanlık ve destek hizmetlerini de sunmaktayız.

Fagor Bulaşık Yıkama Makinesi Servisi ile  ekipmanların; bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını en yüksek kalite de verirken, hızlı ve güvenilir olmaya önem vermektedir. Teknik Servis yanında Fagor Bulaşık Yıkama Makinesi ve ekipmanlarının ihtiyaçları için de güvenilir çözüm ortağıyız. Ekipmanların, mutfağınız için arzuladığınız yüksek verimlilik ve yüksek hız ile çalışmasını sağlamak için 7/24 yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.

Fagor Bulaşık Makinesi Modelleri

  • Tezgah Altı Bulaşık Makinesi
  • Giyotin Tip Bulaşık Yıkama Makinesi
  • Konveyörlü Bulaşık Yıkama Makinesi
  • Kurutma Tüneli 

Fagor Bulaşık Makinesi Servis Bölgeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Fiyat teklifi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede sizlerle çalışmaya başlamaktan mutluluk duyarız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj