Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Fagor Buz Makinesi Servisi

İzmir Fagor Buz Makinesi Servisi

Fagor Buz Makinesi Servisi ile BRT Mutfak ekibi sizler ile çalışmaya hazır.

BRT Mutfak ekibi olarak Fagor Buz Makinesi Servisi, İzmir merkezli olarak sunmaktayız.

Fagor Buz Makinesi için ihtiyaç duyulan onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını gerçekleştiriyoruz. Fagor Buz Makinesi servisimiz, 30 yıla yakın deneyimli eğitim kadromuz ve uzmanlaşmış dinamik teknisyen ekibimiz ile birlikte endüstriyel mutfak sektöründe teknik servis hizmetlerini başarı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Fagor markalı Buz Makinesi ve her türlü endüstriyel mutfak ekipmanları için onarım, kurulum, bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapmaktayız. Sektöre giriş yapacak yeni girişimciler için her türlü danışmanlık ve destek hizmetlerini de sunmaktayız.

Fagor Buz Makinesi Servisi ile  ekipmanların; bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını en yüksek kalite de verirken, hızlı ve güvenilir olmaya önem vermektedir. Teknik Servis yanında Fagor Buz Makinesi ve ekipmanlarının ihtiyaçları için de güvenilir çözüm ortağıyız. Ekipmanların, mutfağınız için arzuladığınız yüksek verimlilik ve yüksek hız ile çalışmasını sağlamak için 7/24 yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.

Fagor Buz Makinesi Modelleri

  • Fagor FIM-130S Küp Buz Makinesi 130 kg/gün
  • Fagor FIM-40S Küp Buz Makinesi 40 kg /Gün
  • Fagor FIM-20L Küp Buz Makinesi 20 kg /Gün
  • Fagor FIM-80S Küp Buz Makinesi 80 kg /Gün
  • Fagor FIM-30S Küp Buz Makinesi 30 kg/Gün

Fagor Buz Makinesi Servis Bölgeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Fiyat teklifi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede sizlerle çalışmaya başlamaktan mutluluk duyarız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj