Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Fagor Derin Dondurucu Servisi

İzmir Fagor Derin Dondurucu Servisi

Fagor Derin Dondurucu Servisi ile BRT Mutfak ekibi sizler ile çalışmaya hazır.

BRT Mutfak ekibi olarak Fagor Derin Dondurucu Servisi, İzmir merkezli olarak sunmaktayız. Çevre illere de servisimiz vardır.

Fagor  markalı Derin Dondurucu ve  her türlü endüstriyel mutfak ekipmanları için onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapmaktayız. Sektöre giriş yapacak yeni girişimciler için her türlü danışmanlık ve destek hizmetlerini de sağlamaktayız.

Fagor Derin Dondurucu için ihtiyaç duyulan onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapıyoruz. Fagor Derin Dondurucu servisimiz, 30 yıla yakın deneyimli eğitim kadromuz ve uzmanlaşmış dinamik teknisyen ekibimiz ile birlikte endüstriyel mutfak sektöründe teknik servis hizmetlerini başarı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Fagor Derin Dondurucu Servisi ile  ekipmanların; bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını en yüksek kalite de verirken, hızlı ve güvenilir olmaya da önem vermektedir. Teknik Servis yanında Fagor Derin Dondurucu ve ekipmanlarının ihtiyaçları için güvenilir çözüm ortağıyız. Ekipmanların, mutfağınız için arzuladığınız yüksek verimlilik ve yüksek hız ile çalışmasını sağlamak için 7/24 yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.

Fagor Derin Dondurucu Modelleri

  • Fagor ATA-061 Şok Soğutucu & Dondurucu
  • Fagor AFN-251-I Set Altı Dondurucu

Fagor Derin Dondurucu Servis Bölgeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Fiyat Teklifi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede sizlerle çalışmaya başlamaktan mutluluk duyarız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj