Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Foça Edesa Teknik Servis

Foça Edesa Teknik Servis

 

Foça ilçesinde Edesa endüstriyel mutfak ürünleri için BRT Mutfak Ekibi olarak hızlı çözümler sunmaktayız. Turistik bir bölge olan Foça'da yoğun turist ziyaretlerine ev sahipliği yapıldığından, işletmenizin üretim ve hizmet aksamasını önlemek için mutfak araç ve gereçlerinizin bakım ve onarımlarını zamanında ve etkili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Firmanızın ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermek adına Foça ilçesinde bulunan işletmenize hızlı bir şekilde ulaşmaktayız. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinal ürünlerdir ve kalite standartlarına uygun olarak seçilir. Ayrıca, endüstriyel ürünlerinizin performansını yüksek tutmak ve arızaların önüne geçmek için periyodik bakımları düzenli olarak yapmaktayız. BRT Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirirken ürünlerinizin performansını artırmaya yönelik çözümler sunarız. Ayrıca, yeni kurulum gerektiren Edesa markalı endüstriyel ürünlerinizi en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlar ve montajını gerçekleştiririz. Yeni kullanıma başlayacağınız ürünler hakkında gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

Foça Edesa Teknik Servis olarak BRT Mutfak Ekibi, tam profesyonel anlayışla çalışan, deneyimli ve dinamik bir ekip tarafından sağlanmaktadır. 7/24 hizmet vermekteyiz ve kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal ve garanti kapsamındadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözümler üretiriz. Servis talebi aldıktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızaların neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde giderir.

 

Foça ilçesinde Edesa markalı endüstriyel mutfak ürünleriniz için BRT Mutfak Ekibi olarak hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti sunan adresiz. Sizlere her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İhtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj