Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Foça Electrolux Teknik Servis

 

Foça Electrolux Teknik Servis

 

Foça Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ekibiyle birlikte Electrolux endüstriyel mutfak ürünleriniz için hızlı çözümler sunuyoruz. Foça'daki işletmenizde kullanılan Electrolux ürünlerinizin bakım ve onarımları için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Foça, turistik bir bölge olması sebebiyle yoğun turist ziyaretlerine ev sahipliği yapar. Bu yoğun dönemlerde, endüstriyel mutfak araç ve gereçlerinizin bakım ve onarımlarının hızlı bir şekilde tamamlanması önem arz etmektedir. Bizler de bu bilinçle hareket ederek zamanın değerini biliyor ve hızlı hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Foça'da bulunan işletmenize en kısa sürede ulaşarak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştirir. Kullandığımız yedek parçalar tamamen orijinaldir. Ayrıca, onarım ihtiyaçlarının önüne geçmek için düzenli periyodik bakımların yapılması da önemli bir adımdır. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansını düşürmeden çalışmanıza olanak sağlarız. Yeni kurulum gerektiren Electrolux markalı endüstriyel ürünlerinizin en uygun yerlere planlanması ve montajının gerçekleştirilmesi konusunda da size destek olabiliriz. Ayrıca, yeni kullanıma başlayacağınız ürünler için gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Foça Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel bir anlayışla ve yüksek kaliteli deneyimli dinamik bir ekip ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Electrolux markalı endüstriyel ürünleriniz için çözümler üretiyoruz. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinaldir ve müşteri memnuniyetini sağlamak için uzman ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Servis talepleri geldiğinde ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme kavuştururuz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj