Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Gaziemir Edesa Teknik Servis

Gaziemir Edesa Teknik Servis

 

Gaziemir ilçesinde bulunan firmaların Edesa endüstriyel mutfak ürünleri için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti sunmaktayız. Gaziemir'deki işletmenize en kısa sürede ulaşarak profesyonel ve dinamik ekibimizle ihtiyaç duyulan montaj, bakım ve onarımları gerçekleştiriyoruz. BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, Edesa Teknik Servisi ihtiyaçlarınızı 7/24 karşılayabilmek adına her zaman sizlere erişilebilir durumdayız.

 

Profesyonel ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gereken onarımları hızlı bir şekilde tamamlar. Ayrıca, endüstriyel ürünlerinizin performansının düşmemesi için periyodik bakımın önemini biliyor ve bu konuda gerekli çalışmaları yapmaktayız. Edesa markalı endüstriyel ürünlerinizin yeni kurulumlarını da en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlayarak montajını gerçekleştiriyoruz. Yeni kullanıma başlayacağınız ürünlerle ilgili gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

Gaziemir Edesa Teknik Servis olarak BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi, tam profesyonel anlayışla, yüksek kalitede deneyimli ve dinamik bir ekiple çalışmaktadır. 7/24 hizmet sunmaktayız ve parça değişimleri için kullandığımız ürünler tamamen orijinal ve garanti kapsamındadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözümler üretmekteyiz. Servis talebi alındıktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçerek arızaların neden olduğu geçici çalışma kayıplarını en kısa sürede kaliteli bir şekilde giderir.

 

Gaziemir ilçesinde Edesa markalı endüstriyel ürünleriniz için BRT Endüstriyel Mutfak, doğru ve güvenilir teknik servis hizmetini sunan adres olacaktır. Size en iyi hizmeti verebilmek adına uzman ekibimizle her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. İhtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.


 

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj