Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Gaziemir Electrolux Teknik Servis

 

Gaziemir Electrolux Teknik Servis

 

Gaziemir Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ekibiyle birlikte Electrolux endüstriyel mutfak ürünleriniz için hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Gaziemir ilçesindeki işletmenizin ihtiyaç duyduğu montaj, bakım ve onarımları BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak çok kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz. Electrolux Teknik Servisi için ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Gaziemir'deki işletmenize mümkün olan en kısa sürede ulaşıyor ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları hızla gerçekleştiriyor. Onarım ihtiyaçlarının artışını engellemek için periyodik bakımların önemini biliyoruz ve bu nedenle endüstriyel ürünleriniz için gerekli bakımları yapıyoruz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ürünlerinizin performansını düşürmeden çalışmaya devam etmenizi sağlarız. Yeni kurulum gerektiren Electrolux markalı endüstriyel ürünlerinizi en uygun yerlere planlayarak ve montajını gerçekleştirerek kullanım verimliliğinizi artırabiliriz. Ayrıca, yeni kullanılacak ürünler hakkında size gerekli bilgi ve deneyimleri paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Gaziemir Electrolux Teknik Servisi olarak, BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, kullanmak istediğiniz ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel bir anlayışla ve yüksek kalite deneyimli dinamik bir ekip ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirleyerek, Electrolux markalı endüstriyel ürünlerinize yönelik çözümler üretiyoruz. Kullandığımız tüm yedek parçalar orijinaldir ve müşteri memnuniyetini sağlamak için uzman ve dinamik bir ekiple çalışıyoruz. Servis talepleri aldıktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözeriz. Ayrıca, parça değişimleri için kullandığımız ürünlerin tamamı orijinal ürün kalitesinde ve garantilidir.

Gaziemir Electrolux Teknik Servisi için doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olduğunu bilmenizi isteriz. Size en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman hazırız ve memnuniyetinizi sağlamak için çaba gösteriyoruz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj