Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Gaziemir Öztiryakiler Servis

Gaziemir Öztiryakiler Servis

 

Gaziemir ilçesinde bulunan firmanızın Öztiryakiler endüstriyel mutfak ürünleri için teknik servis ihtiyaçlarınızı BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak karşılıyoruz. Gaziemir'e yakınlığımız sayesinde hızlı çözümler sunuyoruz.

Firmanıza en kısa sürede ulaşarak Öztiryakiler markalı endüstriyel mutfak ürünlerinizin bakım, onarım ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaçlarınıza göre orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları yapmaktadır. Periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirerek ürünlerinizin performansını korumaya özen gösteriyoruz. Ayrıca yeni kurulum gerektiren ürünlerinizin planlamasını yaparak en uygun yerlere ve verimli bir kullanıma sahip şekilde montajını gerçekleştiriyoruz.

Gaziemir Öztiryakiler Servis olarak BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, kullanılmak istenen ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam profesyonel anlayışla ve yüksek kalite deneyimiyle sağlamaktayız. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal ve garanti kapsamındadır.

Müşteri memnuniyetine odaklanarak, Öztiryakiler markalı endüstriyel ürünlerinize kaliteli çözümler sunuyoruz. 7/24 hizmet vermekte ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Servis taleplerinizi aldıktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçerek arızaların neden olduğu çalışma kaybını en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır.

Gaziemir Öztiryakiler Servis için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Teknik servis talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj