Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

İnoksan Bulaşık Makinesi Servisi

İzmir İnoksan Bulaşık Makinesi Servisi

İnoksan Bulaşık Yıkama Makinesi Servisi ile BRT Mutfak ekibi sizler ile çalışmaya hazır.

BRT Mutfak ekibi olarak İnoksan Bulaşık Yıkama Makinesi Servisi, İzmir merkezli olarak sunmaktayız.

İnoksan Bulaşık Yıkama Makinesi için ihtiyaç duyulan onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını gerçekleştiriyoruz. İnoksan Bulaşık Yıkama Makinesi servisimiz, 30 yıla yakın deneyimli eğitim kadromuz ve uzmanlaşmış dinamik teknisyen ekibimiz ile birlikte endüstriyel mutfak sektöründe teknik servis hizmetlerini başarı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İnoksan markalı Bulaşık Yıkama Makinesi ve her türlü endüstriyel mutfak ekipmanları için onarım, kurulum , bakım ve modernizasyonları için gerekli hizmetlerin çözüm ortaklığını yapmaktayız. Sektöre giriş yapacak yeni girişimciler için her türlü danışmanlık ve destek hizmetlerini de sunmaktayız.

İnoksan Bulaşık Yıkama Makinesi Servisi ile  ekipmanların; bakım onarım ve yedek parça ihtiyaçlarını en yüksek kalite de verirken, hızlı ve güvenilir olmaya önem vermektedir. Teknik Servis yanında İnoksan Bulaşık Yıkama Makinesi ve ekipmanlarının ihtiyaçları için de güvenilir çözüm ortağıyız. Ekipmanların, mutfağınız için arzuladığınız yüksek verimlilik ve yüksek hız ile çalışmasını sağlamak için 7/24 yanınızda olduğumuzu hissedeceksiniz.

İnoksan Bulaşık Makinesi Modelleri

  • Konveyörlü Bulaşık Yıkama Makinesi
  • Set altı Bulaşık Yıkama Makinesi
  • Set Altı Bulaşık Yıkama Makinesi
  • Giyotin Tip Bulaşık Yıkama Makinesi
  • Flight Tip Bulaşık Yıkama Makinesi
  • Geri Dönüşümlü Bulaşık Yıkama Makinesi

İnoksan Bulaşık Makinesi Servis Bölgeleri

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla

Fiyat teklifi ve sorularınız için lütfen bize ulaşın. En kısa sürede sizlerle çalışmaya başlamaktan mutluluk duyarız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj