Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Karabağlar Electrolux Teknik Servis

Karabağlar Electrolux Teknik Servis

 

Karabağlar Electrolux Teknik Servis'de BRT Endüstriyel Mutfak kalitesi ...

 

Karabağlar ilçesindeki Electrolux endüstriyel mutfak ekipmanlarının teknik servis ihtiyaçları için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerin kullanmakta olduğu ekipmanların montaj, bakım ve onarım işlemlerini güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, Electrolux Teknik Servisine ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24 size en kısa sürede hizmet sunmak için buradayız.

Profesyonel ve dinamik ekibimiz, arızaların tespitini yapar ve gereken çözümü en kısa sürede sağlar. Orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştiririz. Endüstriyel mutfak ekipmanlarının periyodik bakımlarının önemini biliyoruz ve bu nedenle bakım çalışmalarını titizlikle gerçekleştiririz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ekipmanlarınızın performansını yüksek tutmaya özen gösteririz. Yeni kurulumlar için de Electrolux markalı endüstriyel ürünleri en uygun yerlere ve verimli bir şekilde monte ederiz. Yeni kullanılacak ürünler hakkında da gerekli bilgi ve deneyimleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Karabağlar Electrolux Teknik Servisi olarak BRT Endüstriyel Mutfak Ekibimiz, endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakım, onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel bir anlayışla ve yüksek kalite standartlarıyla gerçekleştirir. Kullanılan yedek parçaların tamamı orijinal ve garanti kapsamındadır.

Müşteri memnuniyetine odaklanarak, 7/24 hizmet sunan uzman ve dinamik ekibimizle çalışıyoruz. Arıza talepleriniz geldiğinde ekibimiz sizinle iletişime geçer, sorunu yerinde tespit eder ve en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüm üretir. Amacımız, arızaların iş sürekliliğinizi etkilemesini minimuma indirerek sizlere destek olmaktır.

Karabağlar Electrolux Teknik Servisi için BRT Endüstriyel Mutfak doğru adres olup, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızla size yardımcı olmak için buradayız. İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj