Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Karabağlar Empero Teknik Servis

Karabağlar Empero Teknik Servis

 

Karabağlar ilçesinde bulunan firmanızın Empero markalı endüstriyel mutfak ürünleri için BRT Mutfak ekibi olarak hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda montaj, bakım ve onarım hizmetlerini en kısa sürede çözüm odaklı bir şekilde sunmaktayız. BRT Mutfak ekibi olarak Karabağlar Empero Teknik Servisi için 7/24 ulaşabileceğiniz bir ekiptir.

 

Firmanızla iletişime geçtikten sonra en kısa sürede sizleri ziyaret ediyoruz. Profesyonel, deneyimli ve dinamik kadromuzla ekipmanlarınızın bakım, onarım, montaj ve servis hizmetlerini tam profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Parça değişimleri için kullandığımız ürünlerin tamamı orijinal ürün kalitesini garanti etmektedir.

 

Empero markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözümler üretmekteyiz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal ve kaliteli parçalardır. 7/24 hizmet vermekte olan uzman, dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Servis talebinizin ardından ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırırız.

 

Karabağlar Empero Teknik Servisi için BRT Mutfak olarak sizlere en yakın ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. İhtiyaçlarınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj