Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Karabağlar Portabianco Servis

 

Karabağlar Portabianco Servis

 

Karabağlar Portabianco Servisi olarak BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak, sizlere tam profesyonel bir hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Endüstriyel mutfak ürünlerinizin bakım, onarım ve montaj ihtiyaçlarını karşılamak için deneyimli ve dinamik bir ekibimiz bulunmaktadır.

Ekipmanlarınızın arızalarını tespit ediyor ve en kısa sürede çözüm üretiyoruz. Parça değişimlerinde orijinal yedek parçaları kullanarak kaliteli onarımlar gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra, periyodik bakımlarla ürünlerinizin performansını yüksek tutmaya özen gösteriyoruz.

Yeni kurulumlarınız için mutfak dizaynı ve montaj işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Portabianco markalı endüstriyel mutfak ekipmanlarını, sizin ihtiyaçlarınıza ve kullanım verimliliğinize uygun şekilde planlayarak en uygun yerlere monte ediyoruz. Yeni kullanmaya başladığınız ürünler hakkında da size gerekli bilgi ve deneyimi aktarıyoruz.

Kalite standartlarımızda parça değişimlerinde kullanılan ürünlerin tamamı orijinal ürün kalitesine sahiptir ve garanti kapsamındadır. Bu sayede ürünlerinizin uzun ömürlü olmasını ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

Karabağlar Portabianco Servisi olarak, size 7/24 hizmet vermeye hazırız. Sizlere en iyi hizmeti sunmak ve endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Bizimle iletişime geçmek için lütfen bize ulaşın.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj