Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Karşıyaka Electrolux Teknik Servis

 

Karşıyaka Electrolux Teknik Servis

 

Karşıyaka Electrolux Teknik Servis olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ile birlikte çalışarak kullanmış olduğunuz Electrolux endüstriyel mutfak ürünlerinin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sunmaktayız. Ekip olarak, profesyonel bir yaklaşımla yüksek kalite ve deneyime sahip dinamik bir ekiple 7/24 hizmet vermekteyiz.

Karşıyaka ilçesindeki İzmir'in ve Türkiye'nin en güzel ilçelerinden birine hizmet veren BRT Endüstriyel Mutfak olarak, endüstriyel mutfak ürünleri kullanan tüm firmaların ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz. Electrolux markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sunarken, müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Hizmetlerimizi 7/24 sunarak, arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede ve kaliteli bir şekilde gidermekteyiz.

Firmanızda kullandığınız Electrolux endüstriyel mutfak ürünleri için ihtiyaç duyduğunuz bakım ve onarım hizmetleri için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi ile iletişime geçtiğinizde, en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Teknik servis işlemlerinde kullanılan parçalar orijinaldir ve değişim ve onarım işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj