Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Karşıyaka Empero Teknik Servis

Karşıyaka Empero Teknik Servis

 

Karşıyaka Empero Teknik Servis, BRT Mutfak ile işbirliği yaparak profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Endüstriyel mutfak ürünlerinin bakım, onarım ve montaj işlemleri, deneyimli ve dinamik bir ekip tarafından yüksek kalite standartlarıyla gerçekleştirilmektedir. Karşıyaka ilçesinde ve İzmir'in diğer bölgelerinde faaliyet gösteren tüm firmalara hizmet verilmektedir.

 

BRT Mutfak, Empero markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, 7/24 hizmet sağlanmakta ve uzman bir ekip ile çalışılmaktadır. Arıza veya bakım talebi geldiğinde, ekip hızla iletişime geçerek sorunu çözmekte ve iş kaybını en kısa sürede gidermektedir.

 

BRT Mutfak Ekibi, Empero endüstriyel mutfak ürünlerinin bakım ve onarımlarında orijinal parçalar kullanmaktadır. Bu sayede, firmanızda kullanılan ürünlerin en iyi kalitede ve güvenilir şekilde tamir edilmesi sağlanmaktadır. BRT Mutfak Teknik Servis, müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj