Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Konak Edesa Teknik Servis

Konak Edesa Teknik Servis

 

Konak ilçesinde bulunan firmanızın Edesa markalı endüstriyel mutfak ürünleri için BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda montaj, bakım ve onarım hizmetlerini en kısa sürede çözüm odaklı bir şekilde sunmaktayız. BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi, Konak Edesa Teknik Servisi için 7/24 ulaşabileceğiniz bir ekiptir.

 

Firmanızla iletişime geçtikten sonra mümkün olan en kısa sürede sizleri ziyaret ediyoruz. Profesyonel, deneyimli ve dinamik kadromuzla ekipmanlarınızın tamamının bakım, onarım, montaj ve servis hizmetlerini sağlıyoruz. Parça değişimleri için kullandığımız ürünlerin tamamı orijinal ürün kalitesine sahiptir.

 

Edesa markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözümler üretmekteyiz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal ve kaliteli parçalardır. 7/24 hizmet vermekte olan uzman, dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Servis talebinizin ardından ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırırız.

 

Konak Edesa Teknik Servisi için BRT Endüstriyel Mutfak olarak sizlere en yakın ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. İhtiyaçlarınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.


 

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj