Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Konak Electrolux Teknik Servis

Konak Electrolux Teknik Servis

Konak Electrolux Teknik Servis aynı gün  kaliteli servis için BRT Endüstriyel Mutfak

 

Konak Electrolux Teknik Servis olarak, BRT Endüstriyel Mutfak ekibiyle birlikte çalışarak Konak ilçesinde kullanmakta olduğunuz Electrolux endüstriyel mutfak ürünlerinin montaj, bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız. BRT Endüstriyel Mutfak güvencesiyle, ihtiyaçlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için her zaman yanınızdayız. Electrolux Teknik Servisi ihtiyaçlarınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 

Konak ilçesinde bulunan firmanıza, bizi aradığınızda en kısa sürede hizmet sunmaktayız. Ekibimiz, profesyonel ve dinamik kadrosuyla arızanın tespitini yapıp, çözümü hızlı bir şekilde üretmektedir. Kullanılan orijinal yedek parçalar ile gerekli onarımları gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetine önem vererek, bakım, onarım ve montaj hizmetlerimizi yüksek kalite ve deneyimle sunmaktayız. 7/24 hizmet veren uzman ekiplerimiz, servis talebinizi aldıktan sonra sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede çözüme ulaştırır.

 

Konak Electrolux Teknik Servis için BRT Endüstriyel Mutfak size en yakın ve doğru adres olacaktır. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere en iyi servis deneyimini sunmaktan memnuniyet duyarız.

 

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj