Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Konak Empero Teknik Servis

Konak Empero Teknik Servis

 

Konak ilçesinde bulunan firmanıza Empero markalı endüstriyel mutfak ürünleriyle ilgili hizmetler sunmak için BRT Mutfak ekibi olarak buradayız. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda montaj, bakım ve onarım hizmetlerini BRT Mutfak güvencesiyle en kısa sürede sizleri ziyaret ederek sağlıyoruz. Empero Teknik Servisine ihtiyaç duyduğunuz her an, 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 

Konak Empero Teknik Servis için kullanmakta olduğunuz ekipmanların bakım, onarım, montaj ve servis hizmetlerini profesyonel bir şekilde ve yüksek kalite standartlarıyla sağlamaktayız. Dinamik ve deneyimli ekibimizle sizlerin yanında olmaya hazırız. Parça değişimlerinde orijinal ürün kalitesini garanti etmekteyiz.

 

Empero markalı endüstriyel ürünlerin bakım, onarım ve montaj hizmetleri sırasında müşteri memnuniyetine odaklanarak çözümler üretmekteyiz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal ve kaliteli parçalardır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için 7/24 hizmet vermekte ve uzman, dinamik bir ekiple çalışmaktayız. Servis talebiniz alındıktan sonra ekibimiz sizinle iletişime geçer ve arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırır.

 

Konak Empero Teknik Servis için doğru adres BRT Mutfak olarak sizlere en yakın ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. İhtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj