Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Konak Öztiryakiler Servis

 

Konak Öztiryakiler Servis

 

Konak Öztiryakiler Servis, BRT Endüstriyel Mutfak ekibi güvencesinde

 

Konak ilçesindeki Öztiryakiler endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızda olmak için buradayız.

Konak Öztiryakiler Servis için sunduğumuz hizmetler arasında ekipmanların montajı, bakımı, onarımı ve servisi bulunmaktadır. Deneyimli ve profesyonel kadromuzla yüksek kalite standartlarında hizmet sunmaktayız. Öztiryakiler markalı ekipmanlarınızın onarımlarında orijinal yedek parçalar kullanarak güvenilir ve dayanıklı sonuçlar elde etmeyi amaçlıyoruz.

BRT Endüstriyel Mutfak ekibimize 7/24 ulaşabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Hızlı ve etkili çözümler üretmek için hazırız. Ekibimiz, sizinle iletişime geçecek ve arızaları en kısa sürede çözüme ulaştırmak için gereken adımları atacaktır.

Konak Öztiryakiler Servisi için BRT Endüstriyel Mutfak, sizlere güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Profesyonel yaklaşımımız, kaliteli işçilik anlayışımız ve memnuniyet odaklı çalışmamızla güvenilir bir servis deneyimi sağlamaktayız. Size en yakın ve doğru adres olarak hizmetinizdeyiz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj