Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Menderes Edesa Teknik Servis

Menderes Edesa Teknik Servis

 

Menderes ilçesindeki firmanıza Edesa markalı endüstriyel mutfak ürünlerinizle ilgili hizmet sunmak için BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak buradayız. Sizlere en kısa sürede destek olabilmek için iletişime geçtikten sonra hızlı bir şekilde ziyaretinizi gerçekleştiriyoruz. Arızanın tespitini yaparak çözüm üretme konusunda profesyonel ve dinamik ekibimizle çalışmaktayız. İhtiyaç duyulduğunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları hemen gerçekleştiriyoruz. Endüstriyel ürünlerin tamamı için önemli bir basamak olan periyodik bakımlara da özen gösterilmesini öneriyoruz.

Menderes Edesa Teknik Servis BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirerek ürünlerinizin performansının düşmemesini sağlamaya devam ediyoruz. Yeni kurulumlar için Edesa markalı endüstriyel ürünleri en uygun yerlere ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlayarak montajını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, yeni kullanılmaya başlanacak ürünlerle ilgili gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir ve kalite standartlarına uygundur.

 

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına 7/24 hizmet sunmaktayız ve uzman, dinamik bir ekip ile çalışıyoruz. Servis talebiniz geldiğinde ekibimiz sizinle iletişime geçerek arızanın neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede kaliteli bir şekilde çözüme ulaştırıyor.

 

Menderes Edesa Teknik Servis için BRT Endüstriyel Mutfak doğru adres olacaktır. Size en yakın ve kaliteli hizmeti sunmak için hazırız. İhtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj