Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Menderes Electrolux Teknik Servis

 

Menderes Electrolux Teknik Servis

Menderes Electrolux Teknik Servis için BRT Endüstriyel Mutfak kalitesi bir telefon kadar uzağınızda

Menderes ilçesinde bulunan firmaların Electrolux endüstriyel mutfak ekipmanlarının montaj, bakım ve onarımları için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak hizmet sunmaktayız. İletişime geçtikten sonra en kısa sürede size ulaşıyor ve arızalarınızı çözmek için çalışmalara başlıyoruz.

Profesyonel ve dinamik ekibimiz, aksaklık yaşatan arızaların hızlı bir şekilde tespitini yapıp çözüm üretmektedir. İhtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları hemen gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, endüstriyel ürünlerin performanslarının devamlılığını sağlamak için periyodik bakımların düzenli olarak yapılmasını öneriyoruz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirir ve ekipmanlarınızın performansının yüksek seviyede kalmasına yardımcı oluruz.

Yeni kurulumlar için Electrolux markalı endüstriyel ekipmanları, sizin için en uygun yerlere planlayarak montajını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, yeni kullanılmaya başlanacak ekipmanlarla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve bu nedenle 7/24 hizmet vermekteyiz. Uzman ve dinamik bir ekiple çalışarak servis taleplerinize hızlı yanıt veriyor ve arızaların neden olduğu geçici çalışma kaybını en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Menderes Electrolux Teknik Servisi için en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak'tır. Size kaliteli hizmet sunmak için her zaman yanınızdayız.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj