Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Menderes Öztiryakiler Servis

Menderes Öztiryakiler Servis

 

Menderes Öztiryakiler Teknik Servis, BRT Endüstriyel Mutfak ekibi kalitesi ile yakınınızda

 

Menderes ilçesindeki firmanız için Öztiryakiler endüstriyel mutfak ekipmanlarıyla ilgili servis hizmeti sunan BRT Endüstriyel Mutfak ekibi olarak hizmetinizdeyiz. İhtiyaç duyduğunuzda sizleri en kısa sürede ziyaret ediyoruz ve sorunları çözümlemek için çalışıyoruz.

Profesyonel ve dinamik ekibimiz arızaların tespitini hızlı bir şekilde yapmakta ve en kısa sürede çözümler üretmektedir. Orjinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca periyodik bakımların önemini vurgulayarak ürünlerinizin performansını yüksek tutmayı hedefliyoruz. Yeni ekipman kurulumlarında da sizlere en uygun planlamayı yapıyor ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yeni ürünlerin kullanımına başladığınızda ise gerekli bilgi ve deneyimleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve bu doğrultuda 7/24 hizmet sunuyoruz. Servis taleplerinizi alır almaz sizinle iletişime geçiyor ve arızaların çözümü için gereken adımları hızlıca atıyoruz. Kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinal ve kaliteli ürünlerdir.

Menderes Öztiryakiler Servisi için doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak ekibidir. Size en yakın konumda bulunuyoruz ve en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bize güvenebilir ve ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığıyla iletebilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj