Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Ödemiş Edesa Teknik Servis

Ödemiş Edesa Teknik Servis

 

Ödemiş ilçesinde Edesa marka endüstriyel mutfak ekipmanları için doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak'tır. BRT Endüstriyel Mutfak ekibi, Edesa Teknik Servisi için 7/24 sizinle iletişim kurabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır.

 

Firmanızın Ödemiş ilçesindeki çalışmaları için, bizimle iletişime geçtikten hemen sonra size en kısa sürede ulaşmaktayız. Arızaların tespitini hızlı bir şekilde yapmakta ve çözümünü en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları hemen gerçekleştirmeye başlamaktadır. Arızaların önüne geçmek için periyodik bakımlara da önem vermekte ve endüstriyel mutfak ekipmanlarının performansının korunması için çalışmaktayız. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirerek ürünlerin performansında herhangi bir düşüş yaşanmamasını sağlamak için sizinle çalışmaya devam etmekteyiz.

 

Yeni kurulumlar için ise Edesa marka endüstriyel mutfak ekipmanlarını, sizin için en uygun konumlara ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlayıp montajını gerçekleştirmekteyiz. Yeni ürünlerin kullanımıyla ilgili gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duymaktayız.

 

Ödemiş Edesa Teknik Servisi için size en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak'tır.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj