Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Ödemiş Electrolux Teknik Servis

 

Ödemiş Electrolux Teknik Servis

 

Ödemiş Electrolux Teknik Servis için BRT Endüstriyel Mutfak...

 

Ödemiş ilçesindeki Electrolux endüstriyel mutfak ekipmanlarının teknik servis ihtiyaçları için BRT Endüstriyel Mutfak Ekibi olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın kullanmakta olduğu ekipmanların tespit, bakım, onarım ve montaj işlemlerini güvenle bize emanet edebilirsiniz. BRT Endüstriyel Mutfak olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak için ekibimizle iletişime geçtikten sonra en hızlı şekilde yanıt veriyoruz.

Profesyonel ve dinamik ekibimiz, arızaların tespitini yaparak çözüm üretiyor ve gerekli onarımları orijinal yedek parçalar kullanarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca periyodik bakımların düzenli olarak yapılması, ekipmanların performansının yüksek seviyede kalmasını sağlamak için önemlidir. Bu nedenle, ihtiyaç duyulan bakımları titizlikle gerçekleştiriyor ve ekipmanlarınızın performansında herhangi bir kayıp yaşanmaması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni kurulumlar için ise Electrolux markalı endüstriyel mutfak ekipmanlarını sizin için en uygun yerlere planlayarak montajını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, yeni kullanıma başlayacak ürünler için gereken bilgi ve deneyimleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Ödemiş Electrolux Teknik Servisi için en yakın ve doğru adres BRT Endüstriyel Mutfak'tır. Size en iyi hizmeti sunmak ve ekipmanlarınızın sürekli olarak sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız. İhtiyaç duyduğunuz her an, 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj