Acil Servis Hattı +90 232 332 14 43
MENÜ

Ödemiş Empero Teknik Servis

Ödemiş Empero Teknik Servis

 

Ödemiş ilçesinde Empero marka endüstriyel mutfak ekipmanları için doğru adres BRT Mutfak'tır. BRT Mutfak ekibi, Empero Teknik Servisi için 7/24 sizinle iletişim kurabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır.

 

Firmanızın Ödemiş ilçesindeki çalışmaları için, bizimle iletişime geçtikten hemen sonra size en kısa sürede ulaşmaktayız. Arızaların tespitini hızlı bir şekilde yapmakta ve çözümünü en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ve dinamik ekibimiz, ihtiyaç durumunda orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli onarımları derhal gerçekleştirmeye başlamaktadır. Arızaların önüne geçmek için periyodik bakımlara da önem vermekte ve endüstriyel mutfak ekipmanlarının performansının korunması için çalışmaktayız. BRT Mutfak olarak, ihtiyaç duyulan bakımları gerçekleştirerek ürünlerin performansında herhangi bir düşüş yaşanmamasını sağlamak için sizinle çalışmaya devam etmekteyiz.

 

Yeni kurulumlar için ise Empero marka endüstriyel mutfak ekipmanlarını, sizin için en uygun konumlara ve kullanım verimliliğinizi artıracak şekilde planlayıp montajını gerçekleştirmekteyiz. Yeni ürünlerin kullanımıyla ilgili gerekli bilgi ve deneyimleri sizinle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

 

Ödemiş Empero Teknik Servisi için size en yakın ve doğru adres BRT Mutfak'tır.


 

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj